Cratosslot Üyelik Oluşturma

Resmi anlamda kurulup, onay almış, Dünya genelinde kabul edilen cratosslot sitesinde, Türkiye üzerinden de hesap açabilirsiniz. Üyelik oluşturma işlemini yapabilirsiniz. Üyelik başvurusunda bulunmadan önce, onay almak istiyor iseniz, çok basit bir şekilde belirlenmiş kurallara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Cratosslot Üyelik Başvurusundan Önce Dikkat Edilecekler

Başvuru formunu açıp, doldurup, göndermeden önce, birkaç konuyu dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekecektir. Birkaç konuya dikkat etmeniz gerekecektir. Her şeyden önce, 18 yaşında olmanız veya 18 yaşından büyük olmanız gerekecektir. Bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Bu sitede vereceğiniz bilgilere ait sadece bir tane hesap açabilirsiniz. Birden fazla hesap açamazsınız.

Teşebbüste bulunur iseniz, orijinal hesabınız dahil olacak şekilde, üyelik iptal işlemi ile karşılaşacaksınız. Başvuru formu üzerinde istenen tüm bilgileri, gerçek bilgilerden meydana gelecek şekilde vermelisiniz. Doğru doldurmalısınız. Eksik bir bölüm bırakmamalısınız. İlerleyen aşamalarda ihtiyaç duyulması durumunda, vermiş olduğunuz bilgileri doğrulamak zorunda kalacağınızı unutmayın. IP adresiniz, ikametgah, adresiniz ve tabi ki bu adreslerde yaşayan aile fertleri tarafından bir tane hesap açmalısınız. Aksi bir durumda onay alamazsınız. Site tarafından herhangi bir gerekçe ile üyelik iptal işlemi yapılmış olabilir. Bu durumda yeniden başvuru yapmanıza gerek yoktur. Yaptığınız başvuru onaylanmayacaktır.

Cratosslot Nasıl Üye Olacağım?

Gelelim şartları sağladıktan sonra yapacağınız başvuru konusuna. Nasıl üye olacaksınız? Önce yeni giriş adresi ile siteyi açacaksınız. Ana ekranda, sağ üst köşede, Türkçe hemen kayıt ol şeklinde bir yazı, bir bölüm ya da bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapın. Ekran üzerine kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri yazan bir görüntü gelecektir. Kişisel bilgiler bölümünde isim, soy isim, kimlik numarası, doğum tarihi, ülke, şehir, adres ve telefon numarası bölümlerini doğru ve gerçek bilgiler ile doldurunuz.

İletişim bilgileri bölümüne geçin. Burada kullanıcı adı belirleyin. Elektronik posta adresinizi yazın, şifre belirleme işlemini yapın. Sitede, finansal hareketlerde kullanacağınız para birimini tercih edin. Elinizde bulunuyor ise, promosyon kodu yada referans kodu bölümlerini doldurun. Bütün belgeyi doldurduktan sonra, en altta gördüğünüz 18 yaşından büyük olduğunuza dair kutuyu işaretleyin.

Hemen altta gördüğünüz, SMS kampanyaları ve yeni promosyonlardan, indirim seçeneklerinden, özel sürprizlerden haber almak istiyorum şeklindeki kutuyu işaretleme ya da işaretleme konusunda inisiyatif sizdedir. Karar verin, gerekli işaretleme işlemini yapın. Hesap oluştur butonuna basın. Bu işlemi yaptıktan sonra 5 dakika bekleyin. İletişim bilgileri bölümünde yazmış olduğunuz elektronik posta adresini kontrol edin. Bu elektronik posta adresine, aktivasyon linki gelecektir. Aktivasyon linki ile giriş işlemini yapın, ip adresini sisteme tanımlayın.

Cratosslot Üyelik Ücreti Ve Belge Talepleri

Yazının son bölümünde sizlere üyelik işlemleri ile ilgili ücret ve belge talebi hakkında bilgi verelim. Üye olmak için, üye başvurusu yapmak için ya da aktivasyon linki almak için ve siteyi kullanmak için, para ödemenize gerek yoktur. Ücretli üyelik sistemi geçerli değildir. Ayrıca başvuru belgesinde gördüğünüz, 18 yaşından büyüğüm, kullanım koşullarını ve gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum kutusunu işaretlemek zorundasınız. Buna istinaden, sizlerden istenecek bir belge olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*