Cratosslot Yüzde 30 Kayıp Bonusu

Cratosslot ile çalışan, para yatıran ve yatırdığı parayı kaybeden kullanıcılar, cratosslot % 30 kayıp bonusu alma hakkına sahip olacaktır. Yatırılan para miktarının tamamen kaybedilmesi mantığı ile verilen bir promosyon seçeneği olduğu görülebilmektedir. Yazıda sizlere nasıl alacak, nerede kullanacak, nasıl vakit çekeceksiniz? Gibi konuların karşılığını anlatmaya çalışacağız.

% 30 Kayıp Bonusu Nasıl Alınır?

Cratosslot sitesinden, % 30 kayıp bonusu nasıl alınır? Bu promosyonu elde etmek istiyor iseniz, hesabınıza para yatıracaksınız. Yatırdığınız parayı tamamen kaybedeceksiniz. En fazla 48 saat içerisinde yani kayıp yaşadıktan sonra en fazla 48 saat içerisinde, promosyonu müşteri hizmetlerinden talep edeceksiniz. Daha önce talep edilmesi gibi bir durumda, herhangi bir promosyon dağıtımı yapılmaz. Değişik oranlarda verilmektedir. Oranlar, kaybedilen para miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

1 TL ile 999 TL arasında yatırılan para kaybedilir ise % 20 oranında,

1.000 TL ile 9.999 TL arasında yatırılan para kaybedilir ise % 25 oranında,

10.000 TL ve üzerinde yatırılan para kaybedilir ise % 30 oranında verilen bir promosyon türüdür.

Bu promosyonun talep edilmesi konusunda bir kez daha tekrarlayalım, maksimum 48 saat işlem süresi bulunmaktadır. Canlı destek hattına bağlanması ve promosyonun talep edilmesi mümkündür. Ayrıca hızlı bonus al bölümü üzerinden hareket etmek sureti ile de promosyonun talep edilmesi mümkün olacaktır.

% 30 Kayıp Bonusu Nasıl Kullanılır?

Bu promosyon genel anlamda tanımlanmış bir promosyon seçeneğini işaret etmektedir. % 30 kayıp bonusu nasıl kullanılır? Yatırdığınız, kullandığınız ve kaybettiğiniz para miktarına göre promosyonu farklı değerlerde alacaksınız. Aldığınız bir paradır, gerçek bir paradır. Siteye giriş yapın. Sitede gördüğünüz tüm seçeneklerde kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, oyunlar ya da bu seçenekler iddia yani bahis hizmetleri olabilir. İstediğiniz yerde değerlendirme şansına, kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Elbette ki aşağıdaki işleme müteakip ya da açıklamaya müteakip çekmeniz de mümkün olacaktır.

% 30 Kayıp Bonusu Nakit Çekilir mi?

Cratosslot % 30 kayıp bonusu sadece alıp, kullanıp, para kazanma şansını elde edebileceğiniz bir promosyon türü değildir. Aynı zamanda, % 30 kayıp bonusu nakit çekilir mi? Sorusunun da reel bir karşılığı bulunmaktadır. Tabi ki nakit olarak çekmeniz mümkündür. Bu konuda promosyon kurallarında. bir inceleme yapıldığında, elde edilen promosyon ile ilgili herhangi bir çevrim şartı yoktur şeklinde net bir ifade görülebilmektedir. Dolayısı ile promosyonu aldığınız andan itibaren, hiç bir işlem ile uğraşmadan, doğrudan para çekme talimatı verme hakkına sahip olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*