Cratosslot Haftalık Jest Kayıp Bonusu

Haftalık olarak verilen özel bir promosyon türü cratosslot sitesinde karşınıza, cratosslot haftalık jest kayıp bonusu olarak çıkmaktadır. Tabi ki belirli tarihler aralığında, belirli miktarda para yatırılması, kullanılması ve kaybedilmesi gibi detaylar karşınıza çıkacaktır. Hepsini tek tek yazı içeriğinde anlatacağız.

Haftalık Jest Kayıp Bonusu Nasıl Alınır?

Konuya giriş yapalım, önce haftalık jest kayıp bonusu nasıl alınır? Sorusunun karşılığına bakalım. Hafta içerisinde en az 2 adet yatırım yapacaksınız. Yatırdığınız parayı yani en az 2 defa yatırdığınız parayı kullanacaksınız ve kayıp yaşayacaksınız. Yani yatırdığınız paranın tamamını kaybedeceksiniz. Bu durumda kayıp promosyonu alma hakkınız ortaya çıkar. En az ne kadar yatırım alırsınız? En az 20 TL yatırım alırsınız. Bunun altında para yatırıp, kaybeder iseniz, bu promosyonu alamazsınız.

Kayıp yaşadıktan sonra, net kaybınız üzerinden hesaplama yapılır. % 7 oranında hesabınıza promosyon aktarılır. 1 günde ne kadar alabilirsiniz? 1 günde en fazla 500 TL olacak şekilde bu promosyonu alma hakkına sahip olacaksınız. Haftanın ilk günü yani Pazartesi günü 23:59 saatine kadar promosyon talep etme hakkınız olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Bu sürede talep etmez iseniz, geçmiş döneme ait olacak şekilde talepler kesin bir şekilde kabul edilmeyecektir.

Haftalık Jest Kayıp Bonusu Nasıl Kullanılır?

Kullanışlı bir promosyondur. En fazla 500 TL değerinde alınabilir. En az 20 TL yatırana % 7 oranında verilir. Bu promosyonu alınca ne yapabilirsiniz? Haftalık jest kayıp bonusu nasıl kullanılır? Siteyi değerlendirmeniz, site üzerinden para kazanma şansını elde etmeniz amacıyla verilir.

Genel kurallar incelendiğinde, slot oyunlarında ve diğer tüm alanlarda kullanım imkanının yaratıldığının söylendiğini göreceksiniz. Dolayısı ile online cratosslot hizmetleri kapsamında para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Online cratosslot hizmetlerinde, slot oyunları, canlı casino oyunları, canlı oyunlar ve iddia seçenekleri gibi türler bulunmaktadır. Nakit çekilme konusu yazının devamında anlatılmıştır.

Haftalık Jest Kayıp Bonusu Nakit Çekilir mi?

Promosyonu çekme konusunda yani cratosslot haftalık jest kayıp bonusu nakit çekme konusunda bilgi verelim. Haftalık jest kayıp bonusu nakit çekilir mi? Tabi ki nakit olarak çekme şansına sahipsiniz. Çevrim şartı belirlenmiş midir? Bütün alanlarda geçerli olan bu promosyonu nakit olarak çekmek istiyor iseniz, yerine getirmeniz gereken bir çevrim işlemi yoktur.

Çevrimsiz verilen promosyon türlerinden bir tanesidir. Örneğin 2 adette toplamda 1000 TL parayı yatırdınız ve karşılığında 70 TL promosyon kazandınız, hesapta gördünüz. Hemen ödeme yöntemleri aracılığı ile çevrim işlemi yapmadan para çekme talimatı verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*