Cratosslot Para Çekme Limiti Ve Çekim Yöntemleri

Cratosslot ile kazanabilir, cratosslot oyunları ile para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Hesap açmanız yeterlidir. Tabi ki hesap açabilmek için, Türkiye de belirlenmiş 18 yaş sınırında olacaksınız. Bu yabancı oyun sitesinde yer aldığınız takdirde, tercih edeceğiniz baccarat, poker, rulet, slot, kazı kazan, canlı oyunlar gibi tüm kategorilerden para kazanabilirsiniz. Kazanmanız ile birlikte, para çekme talimatını bizzat siz vereceksiniz. Tabi ki vereceğiniz para çekme talimatında yerine getirmeniz gereken kurallar bulunmaktadır.

Cratosslot Ödeme Kuralları Nelerdir?

Sizlere kısaca sitenin finansal departmanı tarafından belirlenen ödeme kuralları hakkında bilgi verelim. Eğer bu kurallara uygun davranır iseniz, sorun yaşamadan, oldukça hızlı bir şekilde paranızı aldığınızı göreceksiniz.

 • Önce şunu belirtelim, para çekme talimatı vermeden önce, hesabınıza para yatıracak, en az bir defa yatırmış olduğunuz parayı kullanacak ve en az bir defa para kazanma şansını elde etmiş olacaksınız.
 • Bu kuralı gerçekleştirildikten sonra, para çekme talimatı verebilirsiniz.
 • Para çekme talep formu sizler tarafından yani üyeler tarafından doldurulacaktır.
 • Hatalı bilgi girişi, yanlış hesap numarası girişi ve benzer hatalarda sorumluluk kullanıcıya ait durumda bulunmaktadır.
 • Belirlenmiş en düşük ve tabi ki belirlenmiş günlük en yüksek miktara uygun talimat vereceksiniz.
 • Kişisel banka hesaplarınıza para çekme talimatı verecek iseniz, yalnızca adınıza kayıtlı olan hesaplara para çekme talimatı vermek zorunda olduğunuzu da hiçbir zaman unutmayacaksınız.

Cratosslot Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Vakit kaybetmeden, değerlendirebileceğiniz ödeme yöntemi ve miktarları hakkında da sizlere bilgi verelim.

 • Havale ile en az 100 en fazla günlük 25.000 TL,
 • EFT ile en az 100 günlük en fazla 25.000 TL,
 • Papara ile en az 100 günlük en fazla 25.000 TL,
 • CMT cüzdan ile en az 100 günlük en fazla 25.000 TL,
 • Jeton ile en az 100 günlük en fazla 25.000 TL,
 • Ecopayz ile en az 100 günlük en fazla 25.000 TL.

En düşük ödeme miktarı bütün sistemlerde 100 TL, en yüksek ödeme miktarı bütün sistemlerde günlük 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Elbette para yatırmış, oyun oynamış ve 100 TL altında para kazanmış olabilirsiniz. Ancak gördüğünüz üzere böyle bir durumda para çekme talimatı veremezsiniz. Ne yapabilirsiniz, ne yapmanız gerekmektedir? Paranızın tamamını ya da paranızın bir kısmını yeniden oyunlarda değerlendireceksiniz. Burada önemli olan, hesap bakiyesindeki miktarı, 100 Türk Lirasına çıkarmanız olacaktır.

Cratosslot İle 25.000 Türk Lirasından Fazla Kazandım

Elbette oynadığınız oyunlardan, 25.000 Türk lirasından fazla para kazanmış olabilirsiniz. Günlük ödeme miktarı 25.000 TL olduğuna göre, bu durumda ne yapacaksınız? Önce paranızı hesapta gördükten sonra, tek seferde 25.000 TL değerinde para çekme talimatı vereceksiniz. Para çekme talimatı verdiğiniz saatte bakacaksınız.

Bu saatin üzerinden 24 saatlik işlem süresinin geçmesini beklemeniz gerekmektedir. 24 saatlik işlem süresi geçtikten sonra, yeniden günlük maksimum sınır olan 25.000 Türk Lirasına kadar para çekme talimatı verebilirsiniz. Günlük maksimum sınır olan 25.000 Türk Lirasına kadar para çekme talimatı verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*