Cratosslot Sahte Sitelere Girişlerde Dikkat

Türkiye’nin ve hatta Avrupa ile dünyanın en popüler online oyun sitelerinden bir tanesi, cratosslot olarak dikkat çekmeye devam etmektedir. Türkiye de yetişkinlere hizmet veren bu siteyi kullanma konusunda, hakkında verilmiş engelleme kararı nedeniyle, yeni ve güncel giriş adresini kullanacaksınız. Sitenin popüler olması, binlerce kişiye hizmet verip, para kazanma şansını yaratması, dolandırıcıların dikkatini çekmiştir.

Sahte ve kopya sitelerin piyasada var olduğu gözlenmiştir. Maddi kayıp ya da manevi kayıp yaşamak istemiyor iseniz, tercih edeceğiniz ya da bulacağınız adreslere dikkat edin. Sahte sitelerden uzak durma konusunda oldukça dikkatli davranın. Doğru adresi bulma konusunda, her zaman güvenilir kaynakları tercih edin.

Cratosslot Doğru Adresi Nereden Bulunur?

Peki bu sahte sitelerden, dolandırıcılar tarafından hazırlanmış kopya sitelerden nasıl uzak duracaksınız? Doğru adresi nereden bulacaksınız? Bu konuda oldukça farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekleri sizlere tek tek açıklayalım. Cratosslot Facebook, cratosslot Instagram, cratosslot Twitter, cratosslot Youtube, cratosslot Pinterest gibi sosyal medya hesaplarını, uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Resmi yeni giriş adresinin, tabi ki resmi sosyal medya hesapları ya da uygulamaların da yayınlandığını göreceksiniz. Ayrıca üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede SMS aracılığı ile aynı zamanda elektronik posta aracılığı ile doğrudan müşteri hizmetleri üzerinden yeni ve orijinal adresi alacaksınız. Tabii ki bu uygulama ile ya da bildirim ile birlikte, sahte ve kopya sitelerden uzak duracaksınız.

Sitenin hazırlamış olduğu WhatsApp uygulamasına dahil olabilirsiniz. Bu uygulamadan da anında güvenli yani doğru adrese ulaşma şansına sahip olacaksınız. Sitemizi, bu yazıyı okuduğunuz sitemizi her zaman tercih edebilirsiniz. Hatta ve hatta sitemizi internet sağlayıcılarınızda sık kullanılanlar bölümüne dahil edebilirsiniz. Bu sayede tek tıklama işlemi ile sitenin yeni ve orijinal adresine ulaştığınızı görürsünüz.

Cratosslot Yeni Adresinde Bilgi Belge Talep Etmez

Sahte site olup olduğunu anlama konusunda dikkat etmeniz gereken detaylarda bulunmaktadır. Şunu belirtelim, yeni adres yayınlanmış ve hizmete alınmış olması nedeniyle, müşteri hizmetleri kullanıcılardan yeniden bilgi ve belge talep etmez. Sistemde, veri tabanında bilgi ve belgeler kayıt altında tutulmaktadır.

Adresin değiştirilmesi nedeni ile bunların silinmesi, iptal edilmesi söz konusu değildir. Müşteri hizmetleri böyle bir gerekçe ile sizlere ulaşıp, bilgi, belge talep etmez. Tabi ki hizmet bedeli, işlem ücreti, yeni üye olacaklar için üyelik bedeli, abonelik ücreti gibi para talep edilmesi gibi bir durumda orijinal adreste kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*